Myšpule Video Svět

Můj bohužel stále více cenzurovaný kanál na YouTube. V Novém světovém řádu již není svoboda slova ani zdaleka taková, jaká bývala kdysi…přesto jsem se rozhodla nevzdat to a se svým typickým odporem k autoritám na šikanu platformy YouTube z výšky s…

Videa od „zakázané youtuberky“ Myšpule:

Myšpule nejnovější video:

O globálním fašismu:

O svobodě slova, zradě a ukradeném času:

O Annunaki z Čapu:

Ukradený Myšpule Svět:

O neposlušnosti a osobní odvaze z Jestřebích hor

O novém domově, pekle podzimu, tom, co nás čeká a všem možném:

O oběti a obětování, a o lhaní a sobectví:

Vandr z Kodiaku až do zaniklé obce Strážov:

NAA – Negative Alien Agenda (negativní mimozemská agenda)

Soukromá magie (věnováno Ch. a E.):

Lužické a kachní:

Letní video nejen z údolí kamenných lebek: O přijímačích a odmítačích

Stará Husí cesta, Modlivý důl a život pod převisy i u vody před velkým resetem:

Splín III. „O uřízlém prstu a kachním ostrůvku“

Posrali jsme to:

Demonstrace za svobodu Praha 30.1.2022 O povinnosti neposlušnosti. Demonstrace a pochod za svobodu a proti přijetí tzv.“pandemického zákona“, tedy totalitního paskvilu, jehož přijetí zatím zaplať pánbůh „shodila“ SPD, proběhla 30.1.2022 v Praze na Václavském náměstí, odkud vyrazil pochod opět na Pražský hrad. Kromě originálních záběrů z této akce se v dnešním videu zamyslím nad tím, že neposlušnost je v jistých chvílích historie nejen naše právo, ale přímo povinnost! Další indoorově-outdoorové video od zakázané youtuberky Myšpule, tentokrát z Prahy. https://myspulesvet.org Exopolitika, politika, globalismus, kovidismus, komentáře, úvahy, překlady https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky
Myšpule Svět . org – Z městečka bílých černochů. O cenzuře, probouzení se a neposlušnosti. Další video @Myšpule Svět od „zakázané“ youtuberky Myšpule, tentokrát z Černošic, místními důvěrně přezdívané laškovně jako „negercity“. Kromě nádherných záběrů z výšky pohovořím o cenzuře, fašizaci společnosti, neschopnosti a neochotě se bránit a aktivně hájit vlastní svobodu a o našem právu, či dnes dokonce povinnosti být neposlušní. Doplněno Černošickými společenskými perličkami, zapadajícím sluníčkem a vzdušnou zimní nádherou kroutící se stříbrné stuhy Berounky.
Myšpule Svět . org – Demonstrace za svobodu, Praha 9 leden 2022
Myšpule Svět . org – O občanské povinnosti se bránit od sochy svaté Juliány. Silvestrovsko . novoroční video od sochy svaté Juliány, patronky všech infekčně nemocných, což je takové příhodné v dnešní době oné pandemie, která je ve skutečnosti však válkou elit proti běžným lidem planety Země. Je naší občanskou povinností se bránit naším utiskovatelům. Je to naším právem. Další video od „zakázané“ youtuberky Myšpule plné „konspirací“. Rok 2022 rok tří zmijí bude, obávám se, pěkný masakr a jak to nakonec dopadne je na nás všech!
Myšpule Svět . org – Myšpule svobodné Vánoční poselství – zamyšlení se nad šílenstvím dnešního světa. „Mass Formation“ je způsob programování lidí který se používá v rámci sociálního inženýrství ke vmanipulování široké veřejnosti do nového společenského systému světového totalitního policejního státu. Následujte vůli a odkaz svých předků a nelpěte na uznání za cokoliv z toho, co vykonáte. Šetřete vlastními slovy a naučte se pozorně naslouchat druhým lidem. Milujte sami sebe stejně jako své bližní. Jen tak zůstatnete stále lidmi a zachráníte nejen sami sebe, ale možná celý svět! To vše vám, mým věrným čtenářům přeje Myšpule z Myšpulesvěta. V Myšpule Světě totiž člověk nad člověkem nemá žádná práva a svaté heslo tady je: SVOBODA a SLÁVA! Světu mír a lidem svobodu a vám všem krásné Vánoce v míru ze srdce přeje Myšpule
@Myšpule Svět .org – O dětech a globalistické agendě, další video od „zakázané youtuberky“ Myšpule, krátký film z procházky do lesa s dětmi s dalším rozborem „konspirací“ o globalistické agendě nenápadně nasouvající nový světový řád do naší společnosti pod rouškou rádoby zdravotní krize a pomocí globalisty totálně zkorumpovaných politiků, zaplacených médií a nepřetržitému vymývání mozků všech ovčanů české kotlinky dusícími se pod respirátory FFP2 které donedávna našly využití v leda tak v extrémě prašných provozech, tedy dokud se z nich nestala vládní a parlamentní móda přisluhovačů NWO. Agenda globalistů, elitní skupiny mimořádně ekonomicky a politicky velmi vlivných jedinců, ovládajících pomocí manipulací a lží, tajně, ze zákulisí, celý současný svět. V tomto videu se budu věnovat jejich strategiím pro dosažení světovlády, ale také metodami kontroly a ovládání globální společnosti. Lidé jsou geneticky naprogramováni jako vojáci, a globalisté se pasovali na jejich velitele. Exoplanetární přesah globalizace a mnoho dalšího, trochu létání, lesní domečky a indoktrinace mladé generace zmanipulovaným školstvím.
Myšpule Svět.org – O globalistické agendě, dětech a humoru – další video od zakázané youtuberky Myšpule o skrytém pozadí současného světového dění, tedy o „globalistické agendě“. Celý svět dnes stojí na samém pokraji třetí světové války a nekompromisně se blížící katastrofě. Kdo za tím stojí, jaké jsou jeho cíle a zájmy, to vše se dozvíte v dnešním videu od Myšpule a na webu https://myspulesvet.org/ Napadlo vás již také někdy, že je tady v našem krásném světě něco hodně, ale hodně moc špatně? Napadlo vás někdy, že by nám naši politici, vláda, učitelé úplně klidně a hlavně neustále lhali? Napadlo vás někdy, že s námi televize zcela nevybíravě a sprostě manipuluje? Přemýšleli jste již někdy o tom, jak ten náš překrásný svět skutečně funguje? Přistihli jste již někdy média při lži? Chcete vědět, na jakém principu skutečně fungují peníze? Přemýšleli jste někdy, čemu asi tak věří „elita“ tohoto světa a kam nás skutečně vedou? Nyní máte vzácnou příležitost, možná mnozí z vás naprosto poprvé během vašeho dosavadního života, alespoň trochu nahlédnout do skutečné podstaty světa a toho, jak jsme byli na všech úrovních našeho bytí pokaždé uvedeni v omyl a jak jsme neustále jen oklamáváni. Snad i toto video malinko přispěje k tomu, abyste otevřeli oči a probudili se! Je skutečně nejvyšší čas. A budoucnost která se jim chystá si naše děti skutečně vůbec nezaslouží!
Myšpule Svět.org – O globalistech, válce a trošce naděje Zjednodušeně řečeno, současné globalistické hnutí je celosvětová elitní aliance založená na především na ´vlastních zájmech soukromých mezinárodních finančníků a z příslušníků královských, dynastických a dědičných rodin vlastnících převážnou většinu půdy a nemovitých statků z Británie, Evropy, Asie a Ameriky, které se v průběhu let provdávaly a ženily mezi sebou, aby vytvořily jakousi samoobnovující se sociální mocenskou strukturu, která se hlavně prostřednictvím lží a podvodů snaží ovládat všechno a všechny na planetě Zemi.
Myšpule Svět.org – Stavba nouzového přístřešku – štěstí přeje připraveným (Myšpule Survival Kit 3.) Třetí díl cyklu věnovaného tématu přežití krizových situací. Tentokrát o tom, jak si lze rychle postavit nouzový lesní úkryt, kam se jde v případě potřeby schovat. Buďte připraveni na vše, co se může stát, od drobných mimořádných událostí až po velké katastrofy.Před přírodními živly vás ochrání vrstvami přírodních materiálů, které zabraňují vnikání větru a deště a izolují interiér. Vaše tělesné teplo ohřívá vzduch v přístřešku a vy dokážete přežít i bez stanu či jiného „moderního“ způsobu bivaku i za nepříznivého počasí po několik dnů v pohodě, v suchu a v teple a ještě budete velmi dobře schováni. Jaké místo si vybrat, na co si dát pozor, jak lze takový primitivní úkryt rychle postavit a k tomu několik tipů a rad pro případ krize, kterou můžeme pravděpodobně brzy očekávat, to vše v posledním videu od zakázané youtberky Myšpule.
Myšpule Svět . org – Řešení mimořádných situací – priority, štěstí přeje připraveným, survival kit 2. Štěstí přeje připraveným! Superkrize je za dveřmí a nám nezbývá než se na ní dobře připravit. Jaké jsou priority při řešení mimořádných situací, jaký je rozdíl mezi republikou a demokracií, co dělat, když nastane krize, desatero preppera. Nouzové situace jsou napjaté a chaotické. Pravděpodobně zažijete úzkost, strach, strach, hněv a další emoce. Můžete se potýkat s nebezpečnými situacemi a špatnými lidmi. A téměř jistě nebudete mít mnoho času na to, abyste se v klidu dostali k situaci a reagovali racionálně . Mnoho lidí, kteří čelí nouzovým situacím, propadá panice, má záchvaty úzkosti nebo prostě „ztuhne“, protože není schopno rychle zpracovat své intenzivní emoce uprostřed toho všeho chaosu. Způsob, jak se vyhnout těmto mentálním výpadkům během mimořádné události, je rozhodnout se předem, jak budete krizovou situaci řešit. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je naučit se – dokonce si zapamatovat – jaké jsou důležité priority v jakékoli nouzi. Myšpule Survival Kit číslo 2. Voda, zdraví, bezpečnost, úkryt, teplo, světlo, komunikace, mobilita, finance, potraviny., 1. Pokud máš volné peníze, kup věci, které využiješ v budoucnosti. 2. Kupuj do zásoby jen jídlo, které běžně jíš a pomalu zkus přejit na zdravou stravu. 3. Kup si do zásoby alespoň na 3 měsíce běžné potraviny a na 2 roky obiloviny (pšenice,…). 4. Pokud máš něčeho málo a nemůžeš si dovolit to koupit, tak se to nauč vyrobit. 5. Poznej dokonale své okolí a zapamatuj si, co z každého místa můžeš využít. 6. Poznej dobře sousedy a měj s nimi dobré vztahy . 7. Připrav se tak, abys do svých zásob musel zasahovat co nejméně. 8. Staň se součástí nějaké skupiny. Pokud není, tak ji založ. 9. Psychicky se připrav.10. Nauč se dovednosti, které budeš potřebovat.
Myšpule Svět. org – Praha, Staromák 17.11.2021 reportáž z demonstrace za svobodu nás všech,. krátké skutečně pražské video ze 17.listopadu ze Staroměstského náměstí. Proč nám to neukáže ČT1, CT2, ČT24 ani Nova? Okolo 15tis.lidí demonstrovalo za svobodu nás všech a my s nimi, za absolutního nezájmu mainstreamových médií, které nám ovšem neopoměli opět celý den rvát do hlavy nesmyslné počty „nakažených“. Tak na Staromáku žádní nakažení nebyli, hadr na hubu tu neměl nikdo, žádný rozsetupy se tu nedodržovali, takže tady něco nehraje! Zpravodajství přímo ze Satromáku od „zakázané“ youtuberky Myšpule
Myšpule Svět . org – Připrav se, superkrize je již za rohem! Štěstí přeje připraveným Survival Kit 1

Jaké potraviny je dobré mít v zásobě pro případ nouze? Pravidla pro jejich nakupování, skladování i přípravu, které vám ušetří hromadu peněz a zvýší vaše šance na přežití. Co nakupovat, v jakém množství a kde, strategie, rady a návody na skladování. Možná to zní v mainstreamovém narativu, nic se neděje, jediné co je důležité je očkování, trochu nepatřičně, ale světová superkrize je skutečně za dveřmi a štěstí přeje připraveným! Dokonce už i vlády některých zemí, třeba Číny, nebo Německa, doporučuje svým občanům udělat si před letošní zimou nouzové zásoby potravin. Jejich varování bych brala raději v potaz, protože globální krize dodavatelských řetězců a prázdné obchody v USA je realita, nikoliv konspirace a je jen otázkou, za jak dlouho to přijde i k nám, ne to jestli to přijde! A až to přijde, bude na vše jiněkud pozdě. Šanci mají ti, kdo jsou připraveni. A já připravena budu, o to jakým způsobem to udělám, se v tomto videu podělím i s vámi. Stejně jako o informace, co očekávat.

Premiéra: 8. 11. 2021 • Myšpule Svět.org – Z „Vlčí rokle“ o hře, kterou již nikdo nechce hrát. Plná verze videa zveřejněná na rumble.com

Premiéra: 8. 11. 2021 • Myšpule Svět.org – Z „Vlčí rokle“ o hře, kterou již nikdo nechce hrát. Neúplná sebezcenzurovaná verze jehož plnou variantu najdete na mém kanálu na RUMBLE. https://rumble.com/vow6fj-mypule-svt…. https://rumble.com/embed/vma0b3/?pub=… Další plně outdoorové video z překrásné podzimní přírody a z výletu do „Vlčí rokle“. Záběry z lesa i z výšky, kulisu povídání mi zajistil slunečný den a záběry z výšky létající kamarád DJi Phantom 3 Advanced, z kterého se klube spolehlivý, věrný kámoš na všechna dobrodružstí. A k tomu povídání o té jejich hře na plandemii, kterou ovšem už nikoho nebaví hrát. A taky o konspiraci o datovém úložišti Google na Marsu. Nebo v tom jede Amazon taky? A taky o pasti jménem Metaverse. A o hadrech na hubu a mnoha dalších oblíbených tématech dnešní zvrácené doby. https://myspulesvet.org
Premiéra: 4. 11. 2021 • Myšpule Svět.org O tisíciletém Oldřichově dubu, ukradeném čase a přicházející světové super-krizi. Nové video od „zakázané“ youtuberky Myšpule od tisíciletého Oldřichova dubu v Peruci. Zde si našel král Oldřich selku Boženu, která se poté stala královnou. Tak se nám tuto neděli po půl roce opět vrátila ukradnutá hodina „letního času“. Bohužel jim to nestačí, oni chtějí ukrást všechen náš čas. Prázdné regály obchodů v USA, elity plánující vojenský celoplanetární „ekologický“ lockdown kvůli údajným emisím, sami si ovšem lítaje soukromými letadly kamkoliv po Zemi. Takže zatímco vy budete dřepět doma, ven chodit jen s vysokým sociálním kreditem, že vám z prdele NWO papalášů nebudou koukat ani podpatky a budete platit uhlíkovou daň, kterou vám automaticky budou banky vypočítávat pro každý jednotlivý produkt, který si koupíte, tak elity si budou lítat bezstarostně soukromými tryskáči zanechávaje nezdaněnou uhlíkovou stopu. Vítejte v Novém Světovém Neřádu!
Myšpule Svět . org – „Pražské“ O svobodě, totalitě, času, dětství a přicházejícím socialismu, krátký vzpomínkový film od „zakázané“ youtuberky Myšpule z podzimního města. DJI FPV Praha z výšky 500m. Sami sebe nehrají alternativec Jirka A a Myšpule, pilotující létajícího kamaráda DJi Phantom 3 Advanced, který se naštěstí umí sám vrátit, když to pilot přežene s doletem nad městem. Povídání a překotných společenským změnách, přicházejícím NWO, samé pravdě a samé lásce v mediálním mainstreamu opakujícím stále dokola jak se vůbec nic neděje a přicházející civilizační superkrizi vedoucí opět, jen nyní k celosvětovému utopickému socialismu Brave New World. Civilizace bílých lidí se dostala do závěrečné fáze degenerace, odkud již není návratu. Probíhajícím změnám nelze zabránit, ale postavit se jim s pokorou a se ctí stále lze. Stát, který v demokracii občanům slouží, tak v tomto „novém světě“ občanům despoticky a šikanózně vládne, buzeruje je a vyžaduje jejich poslušnost a také je naopak za neposlušnost trestá.Informace pro všechny, kdo nejsou ovce:https://myspulesvet.org/O čem vlády lžou a média mlčí to vám Myšpule řekne na plnou hubu!https://odysee.com/@Myspule(novy)svet:chttps://rumble.com/c/c-771365
Myšpule Svět tečka org – Pastýř, o neposlušnosti a odvaze. Další video od zakázané youtuberky Myšpule, tentokrát od menhiru Pastýř v Kloboukách, kam jsme s Lenkou jely na další výlet po zajímavých, tajemných a energeticky aktivních místech v naší krásné kotlince uprostřed Evropy. A stalo se něco neuvěřitelného, potkaly jsme se tam s jedním sympatickým pánem, který mě okamžitě poznal, protože sleduje má videa. Okamžitě nám oběma setkání značně zvedlo náladu a výborně jsme si popovídali o všem možném: o zfalšovaných volbách, o bojkotu hadrů na hubu, o tom jejich úžasném čočkování, o globalistické šarádě co už nikoho nebaví, ale hlavně o odvaze a neposlušnosti. Zvláštní náhoda, na které moc nevěřím…zbytek ve videu…
Menhir Pastýř, Klobouky, skutečný pravý menhir, jeden z mála prokazatelně pravých na našem území s odhadovaným stářím několik tisíc let a s neskutečnou energiíí…
Myšpule Svět – O Americe z Ameriky – Konec amerického snu aneb co se to děje v USA? Plná, necenzurovaná verze videa od zakázané youtuberky Myšpule. Ameriku dnes zasáhly všechny myslitelné krize a podvodem zvolená vláda Joe Bidena celou situaci v USA ještě zhoršuje. Globální krize dodavatelských řetězců způsobuje fatální nedostatek všeho maloobchopdního zboží, něco, pro američany snící si svůj americký sen s obchody nacpanými zbožím k prasnutí, dosud naprosto nevídaného. Další informace:
https://myspulesvet.org/2021/10/26/konec-americkeho-snu-aneb-co-se-to-deje-v-usa/
https://myspulesvet.org/
Svobodný Myšpule Svět tečka org – Čertův kámen a Kounovské kamenné řady, další neposlušné video barevného podzimu o tajemstvích naší hodně vzdálené minulosti. Dnes se vypravíme až do mladší doby kamenné, do pravěké astronomické observatoře, nejspíše i svatyně našich velmi vzdálených předků, na Kounovské kamenné řady, jedinou pravěkou památku tohoto typu ve střední a východní Evropě. Na kopci nedaleko obce Kounov, naleznete obrovský megalitický kamenný lunární a sluneční „kalendář“. Je to co by kamenem dohodil od tajemných menhirů pod Špičákem z posledního videa. Na lokalitě o rozloze zhruba 11 ha, porostlé smíšeným lesem, trávou a křovisky, se nachází 16 neúplných rovnoběžných řad, sestavených z více než dvou tisíc neopracovaných kamenů – podle Jaroslava Helšuse a Antonína Hluštíka jich na počátku osmdesátých let 20. století bylo 2240. Dva kameny, Paegas a Gibon, tvoří body pozorování východu a západu slunce při jarní a podzimní rovnodennosti. Vzdálenost mezi Pegasem a Gibonem I je 302,17 metru což se rovná 365 megalitických yardů! A to odpovídá 365 dnům roku… Ať je již pravda jakákoli, rozhodně je to místo doslova nabité pozitivní energií.Další video od zakázané youtuberky Myšpule
Myšpule Svět – Záhadné menhiry pod Špičákem, nové video od „zakázané“ a cenzurované youtuberky Myšpule.
Nedaleko obce Kounov, u které jsou dnes již poměrně známé pravěké Kounovské kamenné řady, je ještě jedna, mnohem méně známá archeologická lokalita, les okolo kopce Špičák, doslova posetý kamennými menhiry. Názory na ně se velice různí, od takových, že jsou to kameny přírodního původu zanechané v krajině tektonickou činností, až po takové, že jde o prastarou, pravěkou svatyni nejasného účelu. Menhir je kamenný blok svisle zasazený do země. Vyskytují se po celém světě. Obvykle beze stop opracování, zřídka je naznačená lidská postava, případně oděv a zbraně. Menhirové sochy jsou známé ze severozápadní Francie, Španělska, Korsiky. Mívají často falický charakter, ale jsou i místy s ženskými znaky. Vždy se stavěli na energeticky aktivních místech, sloužili jako místa uctívání, nebo jako místa jakýchsi „prostupů“ mezi různými realitami, či jako jakési pravěké hvězdné brány. A kromě menhirů zasazených do barevného podzimního lesa u Špičáku okomentuji opět onu globalistickou šarádu stále probíhající okolo nás pod taktovkou psychopatů, které si neustále dokolečka volíme, aby nás mohli šikanovat.
Myšpule Svět – O obětních kamenech v Hornopožáreckém lese, barevném podzimu, Kněží hoře, transhumanismu a lidství. Další video od „zakázané youtuberky“ Myšpule, tentokrát z jednoho zajímavého lesa kousek za Prahou, který je plný zahádných kamenů a tajemných míst. O právu na neposlušnost, o technologiích, o globalistické šarádě a nebezpečí směřování k transhumanismu. Pojďte s Myšpulí na výlet do krásně barevného podzimního mysteriózního lesa!
Myšpule Svět – O neposlušnosti, pravdě, lásce a volbách
Mé konspirativní tvrzení, že do voleb dá covid pokoj a hned po volbách že zaútočí v plné síle nanovo, se potvrdilo. A je to tu, máme odvoleno, globalista se dostal k moci a hned druhý den čísla nakažených letí prudce vzhůru, jako by ten virus na výsledek voleb někde čekal! Zázrak! A naše vláda si zjevně myslí že máme v hlavě totálně nasráno. Mnozí jistě ano, ale pár myslících se ještě najde a u nich musí povolební znovuplandemie vyvolávat mutkavé pocity na zvracení, tak jak je vyvolává u mě
Myšpule Svět – Digitálně finanční komplex a jeho globální mocensko-politický vliv, další video od „zakázané youtuberky Myšpule o zákulisí současného světového dění, režisérech a největších profitérech současné „zdravotní“ krize, ekonomické krize, sociální krize. Špinavé praktiky největších světových IT korporací a investičních fondů, globálních správců světového majetku. Jejich kapitál značně převyšuje HDP všech států EU dohromady a jejich politický vliv je neskutečný. Dokáží položit či ohnout jakoukoli vládu na světě. Více na
https://myspulesvet.org
https://myspulesvet.org/2021/10/08/ernst-wolff-kdo-ridi-pandemii-a-s-jakym-zamerem/
Plná, necenzurovaná verze!Video v plné verzi, nezveřejnitelné na YouTube…přejděte na Rumble a na Odysee!
Myšpule (globalizovaný) Svět – O globalistickém pekle, cenzuře a lhaní a o tom, co na nás ještě chystají nepěkného. Krátký podzimní večerní konspirační film od zakázané youtuberky Myšpule o stále probíhajícím globalistickém pekle okolo nás z podhradí hradu Okoř, nedaleko nějž se nalézá jedno málo známé, velice krásné a magické místo „Brána kamenného srdce“ kam vás také vezmu.A také o tom, kdo za tím peklem stojí a co nepěkného na nás ještě chystá. A o nadcházejích volbách a o tom, co přijde po nich. A o tom proč youtube cenzuruje má videa. Navštivte nový web https://myspulesvet.org/ s jinými informacemi než na jaké jste zvyklí. O čem média mlčí a vlády lžou to vám Myšpule řekne na plnou hubu:
https://myspulesvet.org/
Video nenaleznete na YouTube, bohužel se ze mě stala „zakázaná youtuberka“, přejděte na Odysee a na Rumble.com!
Premiéra před 3 hodiny • Myšpule Svět – O alternativcích, globalistické šárádě a blížícím se konci Jedno opět zapomenuté, ovšem zapomenuté již sestříhané, video z předminulého týdne z jednoho pěkného místa hned za Prahou, kterému se říká Kozí hřbety. A o kousek dál jsou již Lysolaje a Suchdol, kde žije můj kamarád a před pár lety ještě docela dost známý novinář J.A. ovšem on na rozdíl od mnohých jiných chtěl psát pravdu. A proto raději nepíše nic, než aby lhal. A způsob jeho života lze označit pojmem: alternativní. Někdo pod převisem, někdo v maringotce :-))
Premiéra před 5 hodin • Myšpule Svět – Globalistická šaráda, MyšpuleSvět.org a cenzura Globalistická šaráda a tyranie bývalého západního světa pokračuje vesele dál a protože nás mainstreamová média leckdy neinformují o zásadních událostech u nás i ve světě, je třeba vzít i přístup k informacím do vlastních rukou. A přesně to jsem udělala a vznikl nový, profesionálnější a hezčí web MyšpuleSvět.org na němž každý den naleznete, co nového se kde děje, a o čem vlády lžou a mainstream mlčí, a co vám Myšpule řekne na plnou hubu! Smyslem tohoto webu není probouzet ovce, ale ukazovat Pravdu, která je Krutá a Bolí, ale OSVOBOZUJE. Protože v Myšpule Světě člověk nad člověkem nemá žádná práva a svaté heslo tady je: SVOBODA a SLÁVA !!

Premiéra před 9 hodin • Myšpule Svět – Hunger Games – globalistické „hladové hry“ jsou další hrozbou naší budoucnosti? Odhalení globálního potravinového kartelu: Je dalším krokem globalistů masivní vyhladovění populace a snižování počtu obyvatel? Uměle vyvolaný a „řízený“ hladomor, využitý jako zbraň, se dnes může velmi snadno stát (a také se již brzy stane) dalším nástrojem globalistů z domu Sion k ovládnutí současného světa, může se stát velmi účinnou zbraní v současné hybridní válce o nastolení jednosvětové vlády, tedy technokratické neofeudální diktatury nazývané politky jako Nový světový řád, NWO. A bylo by velice naivní se domnívat, že by takový nástroj globalisté nepoužili. Zcela jistě použijí vyvolávání nejen lokálních, ale i globálních hladomorů za účelem dosažení svých značně temných a satanistických cílů. Předpoklady k tomu mají více než dobré, ovládají naprosto celý současný světový trh s potravinami a k tomu také veškerý potravinářský průmysl na světě. Takže když se tito ne-lidé rozhodnou, že budeme mít hlad, tak nepočítejte s tím, že bychom se najedli. Nenajíme, nebude čeho, nebude kde…

Premiéra před 4 hodiny • Myšpule (jezerní) Svět – Apokalypsa 5G Koruny Nephilim a kdo nám skutečně vládne? (zapomenutý film) z letošního léta.„Apokalypsa 5G Koruny Nefilimů“ je název knihy, kterou napsal Dean Henderson a která vyšla v r. 2019. Je to kniha plná šokujících námětů a ještě více šokujících vysvětlení. K tomu ještě přispívá Hendersonova další kniha, „Illuminati Agenda 21: Luciferiánský plán na zničení Stvoření,“ z r. 2018. Mnozí určitě nevědí, co znamená slovo Nefilim, nikdy o něčem takovém neslyšeli. Podle autora těchto knih a podle mnohých jiných, včetně Wikipedie jsou Nefilimové záhadní tvorové, zmiňovaní v židovských knihách Tanach a ve Starém zákoně, kde se píše o Kannanitech. Byli to prý obři a některá vysvětlení je označují za padlé anděly, svržené z nebe. Jejich potomci žijí stále mezi námi, ale na první pohled nejsou rozeznatelní. Údajně přibyli kdysi dávno na Zemi při planetární srážce, kdy se planeta, zvaná Nibiru (také nazývaná Planeta X) dostala do styku se Zemí. Další tvrdě konspirační video natočené letos v létě, kdy jsem měla opět zákaz nahrávání a možná i kvůli tomu zapomenué. Materiál jsem našla až nyní, sestříhala a nahrála pro vás, dokud mi ho v samé pravdě a v samé lásce nevymažou.

Premiéra: 9. 9. 2021 • Myšpule Svět (pozdního léta) – krátký film z lesa „Splín“ (o lásce, osamění, o lese a introspekci) Věnováno Janě Č. A taky film o houbách, neboť ty k lesu patří. Ale taky o mediální realitě a o popisu skutečnosti, kterým nahrazujeme skutečnost jako takovou. A také o intuici, telepatii, lhaní, ale i o pravdě. O osamocení a o neopětované lásce. O řvaní jelenů během noci v lese, z něhož jde strach. O jednom krásném jezírku uprostřed hlubokých lesů, o houbařském orgasmu a o lese samotném. Ale hlavně o živlových vlastnostech našeho charakteru, introspekci, sebepoznávání a získání živlové rovnováhy. O mém vlastním živlovém zrcadlu duše a negativních charakterových vlastnostech spadajících pod oheň, vodu, vzduch a zemi. https://myspuleblog.wordpress.com/blog/ https://myspulesvet.webnode.cz/ https://myspulesvet.webnode.cz/svobod… Pro ty, kdo nejsou ovce… https://odysee.com/@Myspule(novy)svet:c Myšpule Svět na rumble.com: https://rumble.com/c/c-771365 Můj kanál je cenzurován, bývá mi znemožněno nahrávání nových videí a YouTube má videa ani kanál běžne nenabízí…Pomožte mi ve videoboji za občanská práva a svobodu nás všech přihlášením se k odběru a sdílením.

Premiéra: 6. 9. 2021 • Myšpule Svět (pravdy a lži) – „Kontrasty“ (O pravdě a lhaní) Krátký film z magické zahrádky od Myšpule o pravdě a lhaní a o kontrastu mezi tím. A o velice tristním stavu současné společnosti, přebubřelém egu, kontrastu mezi realitou a mediální realitou a taky o introspekci (sebepoznání), živlovém zrcadlu duše, živlové rovnováze a proměně ega na charakter. A o UFO a o naší budoucnosti. https://myspulesvet.webnode.cz/ https://myspulesvet.webnode.cz/svobod…

Premiéra: 4. 9. 2021 • Myšpule (okultní) Svět – Liber Liberi vel Lapidis Lazuri – Amon Ra, Nefilim, NWO a kdo vládne světu? indoorové, konspirační a těžce okultní video z Myšpule Světa, týkající se současné exopolitické situace, toho kdo či co je Amon Ra, Nefilim, NWO a kdo skutečně vládne našemu světu? Káhirský globalistický rituál Egypt Pharao Parade 2021, uskutečněný maskován za turistickou atrakci o letošních Velikonocích v Egyptské Káhiře, byl symbolickým aktem oznamující konceptuálně gramotným a zasvěceným, že vlády nad Zemí se ujali globalisté, v čele s domem Sion, společně s prastarým božstvem Amon Ra. Kdo jsou globalisté a co je spojuje s Nefilim a proč právě oni vládnou světu si můžete přečíst v jednom straším článku na Svobodném slově. Ovšem kdo je Amon Ra? Odkud pochází a proč přináší ta velká světla poznání? Otázky, které musí napadnout všechny zvídavé… A Liber Liberi vel Lapidis Lazuri od moderního Thelemského mága A.Crowleyho je evokační rituál jehož třetí část se týká právě Amon Ra a je vhodným doplňkem této problematiky pro ty, jejiž ucho slyší a naslouchá… Deepstate a nebo říkejme jim Sionisti jsou v pěkným průseru, pokud jim už teď po zeměkouli skutečně lítají TR-3B. Ale ne ty jejich vlastní prototypy, ale ty z exopolitckého domu Amon Ra. Nejen Myšpuli na Zemi teď velmi rychle utíká čas. Dává to smysl. K tomu aby to ustáli potřebují právě zcela nekompromisně ovládnout a mít zcela pod kontrolou obyvatelstvo (ten hospodářský ,,dobytek“ ) této planety, aby nedošlo k jeho vzpouře a postavení se na stranu většího a vyvinutějšího, vracejíceho se domu Amon Ra – jednoho z dřívějších, starých vládců na této planetě… https://myspulesvet.webnode.cz/l/libe… https://gnosticwarrior.com/ https://aluska.org/ „Kdo kontroluje minulost, kontroluje i budoucnost. Kdo kontroluje současnost, kontroluje minulost.“ – George Orwel „Ovládněte mysl ovcí a ovládnete stádo. Výrobci vakcín mohou vydělat miliardy a mnozí z vás v této místnosti jsou investoři. Je to skvělá situace, která je výhodná pro všechny. Proředíme stádo a stádo nám zaplatí za to, že ho vyhubíme.“ H.Kissinger z projevu před WHO

Premiéra: 30. 8. 2021 • Myšpule (letní) Svět u jezera – O terorizování dětí, vládní šikaně a odporu dospělých. Poslední video letošního léta od rybníka, co si tak přeje být jezerem od Myšpule, které je věnováno všem dětem, ale speciálně pak Jonáškovi, Anice a Janičce. Koho bychom se již měli zastat více, než dětí, těch dětí, na které MZČR vymyslelo další teror. Po roce zbytečných lockdownů, buzerace, šikany přichází opět jen další zbytečný teror v podobě segregace neočkovaných dětí, jejich stigmatizace a teroru v podobě hadrů na hubu, buzerace a vše pochopitelně naprosto v rozporu se zákony a ústavním pořádkem ČR. Na ministerstvo již byla podána žaloba, ve videu naleznete návod, jak se tomuto teroru vašich dětí postavit čelem, co komu říci a co dělat. Ze současné situace vede jediná cesta: bojkot opatření, občanská neposlušnost a osobní odvaha! https://myspulesvet.webnode.cz/

Premiéra: 29. 8. 2021 • Myšpule Svět – O globálním šílenství, UFO a nutnosti se bránit Krátký film plný konspirací od Myšpule. Tak se nám léto nachýlilo ke svému úplnému konci, kemp se vyprázdnil a Myšpule má zase čas konspirovat a natáčet svá oblíbená videa o globalistické šarádě okolo nás schované za „pandemii“ jakéhosi moribundusu. Samá pravda, samá láska. Tudíž opět opakuji nevěřte vládě ani médiím, neb vám neustále a ve všem lžou. A začněte se bránit, je nejvyšší čas. Že čas dochází si uvědomují i globalisté, obzvláště když nám po zemi poletují mimozemské stroje, které by jim mohli snadno překazit plány. Proto se to do vás snaží narvat za každou cenu, abyste se nedokázali vzbouřit…a to je to jediné co bychom měli skutečně udělat, všichni a pokud možno hned! Co je to TR3-B? A program Aurora? Dozvíte se ve videu! https://myspulesvet.webnode.cz/l/co-j…

Premiéra: 28. 8. 2021 • Myšpule (loňský) Svět – Jak se žilo pod převisem VI. „11.září,dvojčata a lhaní“ jedno omylem zapomenuté video z konce loňského léta. Letošní léto právě také končí, tak si připomeneme jaké to bylo na konci loňského léta, když jsem, jej celé prožila pod převisem. No a probereme si opět něco z konceptuální gramotnosti, tentokrát týkající se hlavně události z 11.září 2001, což byl důležitý a zlomový okamžik novodobé historie lidstva, který naší společnost dovedl až do dnešního psychopatického stavu, který je jen logiským pokračováním a důsledkem toho, co začalo právě touto událostí (pádem dvojčat WTC v New Yorku v roce 2001) video-návrat pod převis do roku 2020 od Myšpule

Premiéra: 23. 8. 2021 • Myšpule (zotročovaný) Svět – Nejen o fašismu ze Šroubeného. _Na YouTube mám opět ban a nesmím nahrávat nová videa, což je jasnou známkou fašismu. Nechala jsem auto ve Splavech v servisu a vracela se pěšky přes kopec Šroubený do kempu u rybníku, který tak moc chce být jezerem a cestou jsem se zamyslela na současnou českou korporátně fašistickou společností. Je to smutné, je to za nezájmu valné většiny „ovčanů“, ale společenské zřízení pojmenované jako korporátní fašismus, ve kterém vládnou nadnárodní korporace prostřednictvím zkorumpovaných a vydíraných vlád. Je to totalitní, ultrapravicový režim, ve kterém jsou ořezána občanská i lidská práva, probíhají občanské války, vedou se války o suroviny a probíhá diktatura korporátních skupin a nadnárodních finančních fondů. Toto fašistické zřízení je u nás nenápadně nasouváno posledních 31 let maskováno za západní „demokracii“ přitom se skutečnou demokracií nemá absolutně nic společného. Ovčané probuďte se, je skutečně ale nejvyšší čas!!! https://myspulesvet.webnode.cz/svobod… https://myspulesvet.webnode.cz/l/skut…

Premiéra: 22. 8. 2021 • Myšpule (zotročovaný) Svět u jezera – Na houbách nejen o houbách, armádě, zradě a nás všech – letní konspirativní minifilm od Myšpule jsoucí stále u rybníka, který by si tak moc přál být jezerem o houbaření, houbách, houbařském orgasmu, o zradě v Kábulu, psychopatech snažících se zotročit náš svět, opuštěných vojenských lesích a snahách o ovládnutí lidské mysli. https://myspulesvet.webnode.cz/l/magn… https://scholar.harvard.edu/files/him… Důležité je dnes hlavně poznání odkrývající onu VELKOU LEŽ ve které jsme všichni nuceni žít těmi, kteří nás zradili, zrazují a zrazovat nadále budou, rozhodujíc se dle principu osobně výhodné – osobně nevýhodné, nedbaje svědomí, nemaje morálky, ani náznaku cti…

17. 8. 2021 • Myšpule (lesní) Svět u jezera – O odvaze, společnosti, cenzuře a hledání úkrytuO odvaze, cenzuře, společnosti a hledání úkrytu. Nové video od Myšpule. Přesně o tom, co je uvedeno v jeho názvu. YouTube mi opět vymazalo jedno video a opět jsem dostala ban a zákaz nahrávání videí. Takže to je příklad toho, že cenzura, ač dle naší ústavy je stále nepřípustná, tak přesto probíhá a je cenzurovánoi vše, co se nehodí globalistům a vlastizrádné vládě do karet, veškeré jiné názory, než jsou ty mainstreamové, tedy ideologicky správné. Je to také hasný důkaz toho, že když tvrdím, že dávno žijeme v korporátním fašismu, tak že mám pravdu. Národe český, buď odvážný a povstaň! Pochop, že celý svět okolo nás je pouze jedna velká manipulace a nehorázná lež, že vše v něm je špatně! Jiná cesta z pekla ven totiž neexistuje…https://myspulesvet.webnode.cz/l/cely…

Premiéra: 7. 8. 2021 • Myšpule (skalní) Svět u jezera – Lužická spojka s Lucinkou, Pepou a malým pádem (via ferrata). Na ferátách se zásadně nepadá, přesto, stát se to může a mě se to bohužel stalo. Pomáhala jsem Lucce, těžký batoh na zádech, sklouzlo mi to a prolítla jsem se pár metrů dolů, kde mě naštěstí zachytila pádová brzda. Nemít ji, pád by byl několik desítek metrů a dopadlo by to velmi špatně. Každý pád na ferátě je bolestivý, tento nebyl vyjímkou, odnesl to kotník a koleno. Ovšem nebylo vyhnutí, tak jsem to i s pochroumaným kolenem vylezla. Těsně před koncem došly síly Lucince. Nezbývalo než navázat ji na lano a vytáhnout. Šáhli jsme si všichni až na dno sil. Další letní dobrodružný minifilm ze skal objektivem Myšpule – via ferráta Lužická spojka (obtížnost C – spíše však D), lezete-li s dětmi lano rozhodně s sebou! Vybavení: sedák a prsák, ferátový set s pádovou brzdou, helma, rukavice, pár presek, dynamické lano 30m, HMS karabina, odsedka, mobil s číslem na záchranáře, pití, doba výstupu cca 30min, převýšení 80m, parkoviště a přístup zezhora.

Premiéra: 30. 7. 2021 • Myšpule (jezerní) Svět – Report od jezera: Globální diktát investičních fondů. Další letní, krátký, lehce konspirační film v němž podávám Report o stavu současného světa pohledem po dvou měsících u rybníku, který by si tak moc přál být jezerem, v němž vám poodhalím, kdo vládne současnému světu. A dnešnímu světu vládnou nadnárodní obrovské investiční fondy, jimž bude okolo roku 2025 patřit na světě naprosto vše. Vanguard a BlackRock jsou dva největší z nich.Všichni jsou udržováni manipulací a lží v iluzi toho, že svět patří nám všem, nám lidem, že je demokratický, svobodný a pak na něm fungují lidmi vlastněné miliony a miliony různých „společenských“ subjektů, tedy fondů, firem, výroben, živností apod. To vše je jen iluze, zdání, naprostá chiméra. Žijeme ve světě globálního superkapitalismu, ve kterém vše, ale naprosto vše co se na celé Zemi vyrobí, vypěstuje, vytěží, zpracuje, převeze, prodá patří hrstce superbohatých superelitářů, několika nepředstavitelně bohatým rodinným klanům, které vlastní akcie gigantických globálních investičních fondů a těm patří prostě naprosto vše. Rothschild Investment Corp. a Edmond De Rothschild Holding jsou dva největší akcionáři těchto fondů, jejichž celková výše investic v roce 2025 bude 20tisíc miliard dolarů. Jako vlastníci společnosti Vanguard jsou dále uvedeni také italská rodina Orsini, americká rodina Bush, britská královská rodina, rodina du Pont, Morganovi, Vanderbiltovi a Rockefellerovi. Akcie těchto největších nadnárodních fondů nejsou veřejně obchodovatelné.

Premiéra: 28. 7. 2021 • Myšpule (globalizovaný) Svět (u jezera) – O dětech, houbách, lesu a globalizaci. Konečně další krátký film plný konspirací o naší temné budoucnosti v rukou globalistů. Měla jsem dva dny volno a tak jsme s Luckou a Prepou kromě na feráty vyrazili také do zdejších křivolakých roklí na houby. No a po cestě jsme probrali některé globalizační procesy ukryté v současném světovém dění, politickou situaci u nás i jinde a také to, čím jsou ohroženy naše děti a jakou roli v těchto procesech hrají. Vyletněný film plný konspirací a lesní pohody, hříbků a přírody.

Premiéra: 27. 7. 2021 • Myšpule (skalní) Svět – Vodní brána podruhé s Lucinkou a Pepou. Jak jsem slíbila, zajela jsem na ferrátu Vodní brána v Semilech ještě jednou natočit vám pro inspiraci Vodní bránu tentokrát však ne tak těžkou, nicméně dosti vzdušnou červenou cestu. A protože na Mácháč za mnou dorazili přátelé z Kladna Lucinka a její táta Pepa, kteří jsou normální, to vládní divadlo jim taky nebaští a jen jim obou komplikuje život, tak jsem je vzala s sebou a při lezení jsme probrali i trochu politiky. Vítejte na Vodní bráně v Semilech podruhé s @Myšpule Svět a Luckou a Pepou. Takže takto se leze po ferátách s dětmi! Nové důležité video od Myšpule je zde: https://rumble.com/vka64r-o-hrdinech-… a také zde: https://odysee.com/@Myspule(novy)svet…

Premiéra: 22. 7. 2021 • Myšpule (skalní) Svět – via ferrata Vodní brána Semily, nová (fialová) cesta (D/E) varianta extrém. Další video od Myšpule, tentokrát úplně jiné, než na jaká jste zvyklí. Vodní bránu jsem se pokoušela natočit již třikrát, zatím se to nepovedlo, až tentokrát… Takže vás zvu na video-výlet na via ferratu Vodní brána do Semil, kde jsem kvůli natáčení dvakrát vylezla zcela novou „fialovou“ cestu obtížnosti D-E a to včetně extrémní varianty posledníhoúseku obtížnosti F (extrémně těžké). Obtížnosti zajištěných cest se obvykle v Evropě značí písmeny A-E (A – velmi lehké, B – lehké, C – středně obtížné, D – těžké, E – velmi těžké a F – extrémně těžké). Krátký film od Myšpule tentokrát bez jakýchkoliv konspirací.

Premiéra: 16. 7. 2021 • Myšpule Svět (barevného léta) – Op.Chiméra cestou od rybníku na jih a zase zpátky. Ačkoli zdánlivě vypadá svět zase normální, takový, jaký kdysi býval, nelidské procesy v pozadí probíhají neustále a dokonce mám takové tušení, že se ještě více přitvrzují a znelidšťují, a že se velice brzy můžeme dočkat skutečně značně nepříjemného překvapení… A jak jsem již vloni na jaře v několika videích říkala, jakmile se opona zatáhne, tak je vymalováno a my se ocitneme ve světě, v jakém rozhodně nechcete být. a už vůbec ne snad žít. Náš svět, samá pravda, samá láska, je jedna velká Chiméra. Pravda je v něm lží, vlastně všechno v něm, celý tento svět je jedna velká, nehorázná lež. A času nám moc nezbývá. Originální video Operace Chiméra naleznete zde: https://odysee.com/@Myspule%28novy%29… https://rumble.com/vj0to5-mypule-stle…

Premiéra: 10. 7. 2021 • Myšpule Svět – Krátký film od rybníku, co si tak přeje být jezerem, který by vám mohl otevřít oči. Další krátký film plný konspirací o naší budoucnosti od Myšpule. Ačkoliv se na první pohled svět zdánlivě vrací do „normálu“ v pozadí společenského dění probíhají procesy, které „normální“ rozhodně nejsou. Takže co na nás chystají soudruzi z Brave New World pod taktovkou globalistů? Rozhodně nic pěkného. Ovšem v barevném obalu samé pravdy, samé lásky. Však to znáte z mainstreamu, samá pravda samá láska hýbe naším globalizovaným světem. WEF včera spustilo akci Cyber Polygon 2021, cvičení toho, jak se bránit očekávaným cyber útokům hackerů (pochopitelně čínských nebo ruských) na infrastrukturu toho báječného, svobodného a demokratického „západu“. Útokům, jejichž důsledky prý budou mnohem horší než jsou důsledky pandemie netopýřího viru, takže se máme na co ne-těšit. Důvod je jasný, umlčet nás v rámci internetu. Takové, jako jsem třeba právě já. Ty nepohodlné režimu, ty neočkované, ty probuzené, ty co si to nechtějí nechat líbit. Musí nám nějak tu hubu zavřít, to je jasný..

Premiéra: 9. 7. 2021 • Myšpule (rozmazaný) svět u jezera – Svět se již naprosto zbláznil! Co bude dál? Další krátký film od Myšpule bivakující stále na břehu známého rybníku, který by si však tak moc přál být jezerem, plný konspirací o současném světě a děním v něm. Tornáda na jižní moravě, nás pár dnů na to smete taková bouřka, že lidi ubytovaní v kempu stráví raději noc na umývárkách. Přijde vám to normální? Přívalové deště, které jsem naposledy viděla na svých toulkách Asií, rozhodně ne tady, uprostřed Evropy. Navíc se svět rozdělil na světy dva, existující zároveň, jakoby v „sobě“ navzájem, ovšem diametrálně od sebe odlišné. Co bude dál?

Premiéra: 18. 6. 2021 • Myšpule Svět (magického léta 7529) – Údolí zázraků Ze Starých Splavů vede žlutá turistická cesta do obce Chlum, nejprve Selskou roklí a o kousek dál pak Uhlířovým dolem. A na jeho konci jsem před 11 lety prožila svůj první rok dobrovolného sociálního a společenského exilu v lese. V malé, opuštěné rokli, zcela mimo jakoukoli cestu jsem si tenkrát postavila malou lesni chatrč ve které jsem se začala zabývat zvláštní činností, která leží mimo pozornost většiny současných lidí, praktické magii. A protože jsem o těchto věcech tenkrát nevěděla vůbec nic, tak mé počínání bylo jednak značně naivní, ale zároveň se mi dařilo možná díky tét naivitě vyvolat celou řadu skutečných magických fenoménů, které z reálného pohledu většinové společnost prostě nejsou možné…a lze je tedy považovat za skutečné zázraky. Protože tomu tenkrát byli účastni i jiná lidé, zcela jistě nešlo o halucinace, či můj výmysl, dělo se to naprosto prokazatelně. Onu rokli jsem později pojmenovala jako Údolí zázraků. Pojďte jej se mnou navšítvit. S typickým zamyšlením se nad společenskou situací okolo nás, která vypadá zdánlivě dobře, ve skutečnosti však není, bohužel…

Premiéra: 16. 6. 2021 • Myšpule Svět – Magie u Pruského kamene Po dvou týdnech lezení po stromech a týdnu v horečkách ve stanu na pláži, konečně několik dnů zaslouženého volna. Tak jsem si cestou pro nějaké věci udělala zastávku v obci Jestřebí, nedaleko něhož na Dlouhém hřebeni je nádherné místo s vyhlídkou do Máchova kraje, zvané Pruský kámen, nejspíš u něj kdysi zastavili pruští vojáci za třicetileté války. A v jedné z mnoha strmých a nepřístupných strží jsem si před sedmi lety vybudovala malou svatyni v takové pískovcové jeskyni, kterou jsem tehdy zasvětila rohatému slovanskému božstvu Velesovi a bohyni lidských osudů Mokoš, jež byla i Velesovou ženou. K mému překvapení tam ona svatyně stále je a dokonce ji navštěvují i jiní lidé a přináší tam rohatému Velesovi obětiny a dary, stejně jak to činím na počátku každé letní sezóny já sama. A cestou se zamýšlím nad stavem morálky, či spíše amorálnosti současné společnosti a doby. K výletu do své Svatyně vás zve Myšpule

Premiéra: 14. 6. 2021 • Myšpule Svět (počátku léta) – Týden u jezera. Jak vypadá můj den? 14-06-2021 Na břehu našeho asi nejhezčího rybníku na severu Čech uběhl další krásný týden, v němž jsem musela přestavět lanovou dráhu mezi stromy v kempu, protože jeden z „našich“ stromů, po kterých lezeme, nám přes zimu sežral červotoč. A při té práci ve výšce se zamýšlím nad stavem naší společnosti, nad nesmyslnou korporátní a vládní buzerací, nad mediální hysterií a masírkou a nad tím vším šílenstvím okolo nás. Ukážu vám jak vypadá můj typický pracovní den, jak se staví takové lanové centrum a jak se žije u jezera. Pracovní týden zakončil super víkend se závody na surfech a paddleboardech, kdy svět vypadal zase normální a takový, jaký býval kdysi. A jaký by měl zase být… Týden s Myšpulí v kempu na Mácháči… https://myspulesvet.webnode.cz/l/veles/

https://myspulesvet.webnode.cz/

https://odysee.com/@Myspule(novy)svet:c

https://rumble.com/c/c-771365

Premiéra: 5. 6. 2021 • Myšpule Svět (počátku lěta) – Ze života pod převisy II.řada 1.díl – Co nám rok dal a co vzal? Tak po roce opět pod převisem. Konečně doma, připadá mi. A rok nesmyslného strádání,k buzerace a útrap je za námi, tak toto video bude i o tom, co nám ten letošní rok dal a co nám naopak vzal? Po odmlce nové video, omlouvám se, měla jsem hodně práce, ale nakonec se jedno podařilo natočit. S pozdravem všem Myšpule

Myšpule Svět na rumble.com
Myšpule Svět na odysee.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s